راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید

رازهای لاغری از زبان ستارگان بزرگ هالیوود

بسیاری مواقع آن چیزی که در مورد ستارگان هالیوود زیبا به نظر می رسد به همین سادگی نیست.
 
به گزارش برنا به نقل از ام اس ان، گاهی ستارگان هالیوود برای داشتن ظاهری که مناسب  کارشان باشد، رژیم های لاغری بسیار سختی را به کار می برند.

اما در برخی مواقع هم رژیم های آنها شکل درمانی پیدا کرده و می توانند در مدت زمان مشخصی وزن زیادی را کم کنند چنانچه برخی ستارگان دنیای سینما نیز این کار را کرده اند.

از جمله نکاتی که این ستارگان سینما به طرفداران خود توصیه می کنند، مراقبت بیشتر از وعده صبحانه است که به گفته آنها نباید آن را از وعده های غذایی حذف کرد.

یکی دیگر از این توصیه ها ورزش منظم است که می تواند در مدت طولانی به صورت منظم وزنتان را کاهش دهد و شما را به وزن دلخواه برساند.

اما نکته مهم اینجا است که فردی که در رژیم غذایی خود تغییری ایجاد می کند باید حمایت شود چه این حمایت به صورت آنلاین و از طریق دوستانتان باشد و چه در باشگاه های ورزشی صورت گیرد.

استفاده کمتر از چربی و داشتن یک سبک زندگی مناسب از دیگر توصیه هایی است که بیشترستارگان معروف سینما به عنوان راه های اصلی کم کردن وزن عنوان می کنند.
 
برخی دیگر بر این باورند که شروع یک رژیم مناسب با قطع کردن رژیم قبلی و کنار گذاشتن غذاهای سرخ کرده شروع می شود که با کنترل قند روزانه همراه است.
 

برچسب ها: رژیم لاغری بازیگران هالیود ،لاغری ستارگان هالیود ، ورزش ستارگان هالیود ، رازهای لاغری ،

برچسب ها:


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید