راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید

 

برای اجزاء قوی و برجسته صورت ابروئی ضخیم مناسب است و برای اجزاء ظریف صورت ابروئی نازک مناسب است. البته کار کردن با مدل های مختلف ابرو، بهترین راه است که بدانید چه مدل ابروئی برازنده شماست.

سه نکته وجود دارد که در مورد تاثیر ابرو در چهره قابل ذکر  است.

1- نزدیکی ابروان به چشم ها :

هر چقدر ابروان به چشم ها نزدیک تر باشند، مشهودتر به نظر می رسند. چشم و ابرو به کمک هم محدوده چشم را تعیین می کنند. اگر آنها خیلی به هم نزدیک باشند باعث محدودیت در دید می شود که در تصویر می بینید شما می توانید این محدوده را بوسیله برداشتن موهای اضافی از زیر خط ابرویتان بازتر کنید.

2- ضخامت ابروان :

هر چقدر ابرو کلفت باشد به نظر مشخص تر است و این کاملاً واضح است. اما بعضی از خانم ها هنوز به این مسئله نرسیده اند داشتن ابروی کلفت که بالای آن پرپشت باشد کار آسانی است. بخصوص اگر دارای چشمان درشتی نباشد که بتواند آنها را به حالت تعادل درآورد. اگر این مورد درباره شما صدق می کند کمی نازک کردن ابروانتان می تواند جالب توجه باشد (مبحث ابروان ضخیم و پرپشت و مجعد برای بهترین روش ها را در بخش دوم بخوانید) 

3- رنگ ابروان :

هر قدر رنگ ابروان تیره تر باشد به نظر مشخص تر می آیند. روشن و تیره کردن ابروانتان روی هماهنگی تمام اجزاء صورتتان اثر می گذارد. وقتی برای اولین بار خودتان را با رنگ جدید ابروانتان ببینید برایتان غیر منتظره خواهد بود. مانند زدن روژی با رنگ قرمز براق است که خیلی به شما می آید، ولی وقتی خودتان را در آینه می بینید ناگهان یکه می خورید.

(مبحث انتخاب صحیح رنگ را درمباحث بعدی بخوانید)

بنابراین به خودتان فرصتی بدهید تا به رنگ جدید قبل از اینکه فکر کنید برایتان مناسب نیست عادت کنید.

مرحله چهارم : تمام مطالب فوق و قبلی را در کنار هم به کار ببرید.   

احتمالاً تا به حال در باره فرم صورت و اجزاء چهره تان و اینکه چگونه ابروانتان با آنها هماهنگی دارند و یا با آنها هماهنگ نیستند بیشتر از آنچه که تاکنون می دانستید یاد گرفته اید. معذالک اگر این مفاهیم برای شما جدید هستند دانستن اینکه چگونه آنها را برای صورت منحصر به فردتان بکار ببرید می تواند مشکل باشد.

 به دنبال اثر الهام بخشی ابروان در صورت اطرافیان بگردید و بررسی کنید که چرا فرم ابروی شخصی واقعاً به صورتش می آید و یا اصلاً مناسب او نیست.

اگر خانمی زیبا به نظر می رسد احتمالاً یکی از دلایلش این است که فرم ابرویش با چهره اش هماهنگی دارد. خانم هائی را پیدا کنید که صورتشان شبیه شما باشد و ابروی آنها را در ذهنتان دوباره درست کنید این مسئله سرگرم کننده است و شما می توانید از اشتباهات آنها و نتایج آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید و قبل از اینکه شروع به فرم دادن ابروانتان کنید موفق باشید. 

 

مطالب مرتبط

چگونه مدل ابروی خود را مطابق با فرم صورتتان انتخاب کنید

تشخیص هماهنگی اعضاء صورت برای انتخاب مدل ابروی مناسب

انتخاب فریم عینک متناسب با چهره و هماهنگ با مدل ابرو

چگونه ابروانتان را شکل دهید، رنگ کنید، و آنها را بازسازی کنید(بخش اول)

 

 

گرد آوری و تنظیم: نایس کلوب

nicecloob.com

 

برگرفته از کتاب ابروان زیبا،راهنمای شکل دادن به ابرو و نگهداری از آن،نانسی پارکر/نانسی گالیش،ترجمه هما سید احمدی

 

برچسب ها:ابرو ، ابروها ، ابروان زیبا ، ابروهای زیبا ، مدل ابرو ، شکل ابرو ، مدل مناسب ابرو،ابرو برداشتن ، ابرو پیوسته ،مدل ابرو جدید ، مدل ابرو 2013 ، مدل ابرو دخترانه ، مدل ابروی پهن ،مدل ابروی جدید ،مدل ابرو سال ، مدل ابرو کوتاه ، مدل ابرو ها، انواع شکل ابرو،ابروان پرپشت،  ابرو های زیبا ، ابرو پیوسته ، برداشتن ابرو ، مدل صورت ، آرایش مدل صورت ، مدل ابرو صورت بیضی، مدل ابرو برای صورت بیضی ، مدل ابرو برای صورت کشیده ، مدل ابرو برای صورت گرد ، بهترین فرم ابرو، مدل های مختلف ابرو ، ابرو مناسب صورت ، آرایش چشم و ابرو ، زیباترین مدل ابرو، مدل ابرو +فرم صورت ، جذابترین مدل ابرو،هماهنگی اعضاء صورت با مدل ابرو،هماهنگی ابرو با اعضاء صورت،هماهنگی ابرو با چشم ها ،بهترین انتخاب مدل ابرو،

 

برچسب ها:


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید