راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید

مرطوب کننده ها(سومین مرحله پاکسازی پوست)

بعد از استفاده از تونرها نوبت به مرطوب کننده ها می رسد.

مرطوب کننده ها جز مرحله آخر برنامه پاکسازی پوست هستند و به ذخیره رطوبت از دست رفته کمک میکنند.

علت این رطوبت از دست رفته و خشکی پوست اشعه آفتاب، دستگاههای گرمایی ،باد سرما و آلودگی هوا هستند در طی روز حتماً باید از یک مرطوب کننده خوب حاوی کرم ضد آفتاب باشد استفاده کرد تا پوست بتواند رطوبت را در خود حفظ کند اگر پوست خیلی خشک باشد آرایش بر روی آن دشوار است شب ها از یک کرم مغذی قویتر استفاده کنید تا پوستتان لطیف و مرطوب بماند.

  1. مرطوب کننده مخصوص پوست خودتان را انتخاب کنید مرطوب کننده را به صورت نقطه های کوچک روی 5 ناحیه از صورت و گردن قرار دهید (یکی روی  هر کدام از گونه ها،یکی روی پیشانی،یکی روی چانه و دیگری بر روی گردن). کرم را با سر انگشتان روی صورت و گردن پخش کنید همیشه دقت کنید که به اندازه ی کافی مرطوب کننده بر روی پوستتان بزنید یعنی نه مقدار آن خیلی زیاد باشد نه خیلی کم زیرا پوست همان مقداری که لازم دارد جذب میکند.
  2. مرطوب کننده را با ملایمت و به صورت حرکت دورانی روی پوست ماساژ دهید از استفاده از آن روی نواحی دور چشم خوداری کنید. 3 تا 5 دقیقه صبر کنید و سپس آرایشتان را شروع کنید زیرا که مرطوب کننده در این مدت زمان جذب صورت میشود اگر آرایشتان را از این زمان زودتر انجام دهید به طوری که مرطوب کننده خوب جذب نشده باشد مرطوب کننده از روی پوست شما از بین خواهد رفت.

 

 

مطالب مرتبط

اولین مرحله پاکسازی پوست  

دومین مرحله پاکسازی پوست

آشنایی با کرمها ، لوسیونها و تونیک ها

جوان سازی پوست با تونیک های معجزه گر

محلول تنگ کننده منافذ پوست

 

گردآوری و تنظیم: نایس کلوب

رفرنس:کتاب آرایش مدرن و کلاسیک،نوشته ماری کوانت،ترجمه فهیمه عباس زاده

برچسب ها: نگه داری رطوبت پوست ، استفاده از مرطوب کننده ها، مرطوب کننده پوست ، مرطوب کننده ، پایه آرایش ، جلوگیری از خشکی پوست،تمیزی پوست ، تمیز کردن پوست ، پاکسازی پوست ، پاک سازی صورت ، پاک سازی پوست صورت ، پاکسازی پوست صورت ،ماساژ صورت،اولین مرحله پاکسازی پوست ، چگونه پوست را پاکسازی کنیم ، آموزش پاکسازی پوست ، روش پاکسازی پوست ، روش های پاکسازی پوست ، روش های پاکسازی پوست صورت ، آموزش پاکسازی صورت ،آموزش پاکسازی پوست در منزل ، آکوزش پاکسازی صورت در منزل ، آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل،آموزش پاکسازی،مراحل پاکسازی پوست،

 

 

 

 

 

برچسب ها:


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید