راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید

ریزش مو 

    

یک درمان قدیمی برای پیشگیری از ریزش مو که از سوی بانوان گوناگون توصیه شده است که مدت 4 روز به طور متناوب روغن کرچک و ید سفید به کار برید.

در روز اول و سوم ، موها را گله به گله مانند فرق باز کنید و ید سفید را با تکه ای پنبه بهداشتی به پوست سر بمالید. در روزهای دیگر یعنی روز دوم و چهارم پوست سر را به همان ترتیب با روغن کرچک ماساژدهید.  به توده چسبناکی تبدیل خواهد شد. فقط به اندازه ای روغن به کار ببرید که برای جذب شدن به پوست سر کافی باشد.

در روز چهارم قدری بیشتر روغن بزنید و پوست سر را با آن خوب مالش دهید. حوله ای را در آب داغ فرو برده بچلانید تا آبش گرفته شود. سپس آن  را به سر بپیچید کار پوشاندن سر با حوله مرطوب و داغ را چهاربار تکرار کنید.سپس موها را با شامپو بشویید. یکی از بانوان به من گفت که با این روش در همان چند روز اول از ریزش موها پیشگیری خواهد شد.

گفته می شود آب لیمو ترش نیز برای پیشگیری از ریزش مو به ویژه برای موهای چرب مفید است. یک لیمو ترش تازه را به پوست سر بمالید. 

 

 

تهیه و تنطیم: نایس کلوب

برگرفته از کتاب زن و زیبایی 

برچسب ها: ریزش مو، ریزش مو شدید، ریزش مو در زنان،


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید