راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید

موهای خشک و بی روح  

What's best anti-dandruff shampoo for dry/damaged and rough hairs ...

اگر مشاهده می کنید که موهایتان لطافت و درخشش خود را از دست داده و حالت زنده ای ندارد باید فکری به حالشان بکنید. یکی از راههای تقویت و زیبا ساختن موهای خشک و مرده و کدر آن است که هنگام خواب مقداری روغن کرچک به موها بمالید و صبح با شامپو بشویید. این کار را در آغاز هفته  ای دوبار تکرار نمایید و بعد هر پانزده روز یکبار انجام دهید. روغن کرچک موهای شما را زنده و با روح خواهد ساخت و به آن ها درخشندگی و سلامت خواهد بخشید.

اگر مایل نیستید شب با موهای چرب بخوابید چند ساعت پیش از حمام موها را کاملا با روغن کرچک چرب کنید و سپس با گذاشتن حوله گرم و مرطوب بر روی سر و فشار دادن آنها پوست سر را بخار دهید. سپس با شامپو بشویید.

روش دیگر آن است که پوست سر را با روغن زیتون گرم ماساژ دهید و سپس با پیچیدن حوله مرطوب و گرم به سر آن را بخار دهید. سپس با شامپو بشویید. می توانید مدت یکی دو ساعت را با حوله مرطوب و گرم بپوشانید و سپس بشویید.

 

 

تهیه و تنظیم: نایس کلوب

 

برچسب ها: موهای خشک-موهای خشک و شکننده-موهای خشک و بد حالت


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید