راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید

بالش طبی برای درد و دیسک گردن | پیلتن شاپ

آیا تا به حال متوجه شده اید که یک طرف صورت شما دارای خطوط چین خورده عمیق در خط خنده، هنگام صبح است؟ آیا تاکنون متوجه شده اید که در یک طرف گردن چین و چروک بیشتری نسبت به طرف دیگر دارید؟ اگر جواب "بله" است ، من یک راه حل برای شما دارم.و آن استفاده از  بالش مناسب برای حفاظت  از چهره شما در هنگام خواب است ، به خصوص اگر عادت دارید که به یک طرف بخوابید. بالش می تواند به طور چشمگیری فشرده شدن صورت را کاهش دهد که می تواند باعث ایجاد خط (های)  عمیق اطراف بینی هنگام بیدار شدن در صبح شود.


بسیاری از ما حداقل 5 ساعت در شب می خوابیم. این بدان معناست که از یک بالش 35 ساعت در هفته یا 1050 ساعت در ماه استفاده می کنید. تصور کنید که 1050 ساعت در ماه از بالشی استفاده می کنید که در هنگام خواب باعث فشردگی صورت ، چروک شدن و پیری زودرس می شود. اگر بالش مناسب را انتخاب کنید، شاهد تغییر چشمگیر در صورت و گردن خواهید بود.

چند چیز در مورد بالش کامل باید بدانید:
 

1- هنگامی که بالش خود رو عوض می کنید مدت زمانی طول می کشد تا به آن عادت کنید پس بسیار مهم است که این فرصت را به خودتان بدهید تا به بالش عادت کنید.

2- هنگام انتخاب بالش باید به مهره های گردن خود نیز فکر کنید.

3- بالش خوب ارزان نیست ، اما به این فکر کنید که چند ساعت در روز از بالش استفاده می کنید ، حداقل 5 ساعت در روز!

 

 

 

تهیه و تنظیم: نایس کلوب

برچسب ها: چین و چروک پوست ، چروک صورت، بالش و چروک صورت،


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید