راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور
رای دهید


ماسک پایه صورت

 

ساده ترین ماسکها بر پایه یک یا دو عدد تخم مرغ می باشد.شما می توانید به تخم مرغ (تخم مرغ ها) هر یک از مواد زیر را بیفزایید.

آرد جو مرغوب، بادام زمینی، روغن بادام، روغن گیاهک گندم (گیاهک گندم که هنگام آسیاب کردن جدا می شود و دارای ویتامین است)، روغن زیتون، سرکه سیب، عسل، آب خیار، موز نرم شده، آووکادو خرد و نرم شده و مقادیر کمی دم کرده گیاهی شما می توانید انواع مختلف این ترکیبات را بر روی پوست امتحان نمایید. ترکیب مورد نظر را بر روی پوست مالیده و بگذارید حداقل 20 دقیقه باقی بماند. این کار را زمانی که دراز کشیده اید و استراحت می کنید انجام  دهید ترجیحاً پاها را اندکی بالاتر از سطح سر نگه دارید. ماسکها را در اطراف چشم بکار نبرید. در ضمن می توانید برخی از این مواد را به تنهایی و بدون تخم مرغ بکار ببرید مثل : بادام زمینی، خیار، آب گل سرخ، آرد جو، عسل یا روغن گیاهک گندم .

 

تهیه و تنظیم : نایس کلوب

برگرفته از کتاب معجزه زیبایی با گیاهان زیبایی بخش (درمانهای ساده و طبیعی موثر در زیبایی) ، تهران – انتشارات روزبهان 6408667 مولف : کامیلاهپر   ,   ترجمه و اقتباس : کیانا پهلوانی

 

 

 

 

برچسب ها: ماسک صورت ، ماسک پایه صورت ،ماسک مفید برای صوزت ،


مطالب دیگر:

اشتراک
نظر شما
نام:
نظر:  
عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید