راهنمای سایت
جستجو:
ورود کاربران
 
 
فراموشی کلمه عبور

راهنمای عضویت در سایت

- شناسه كاربري (ID) شما در سايت ، آدرس ايميل خودتان است.

بطور مثال: somebody@yahoo.com

يا: someone_else@hotmail.com


لطفا توجه كنيد ابتداي آدرس ايميل شما با www شروع نمي‌شود!انتخاب رمز عبور دلخواه است. ترجيحا از حروف فارسي استفاده نكنيد پس از ثبت نام ، بصورت اتوماتيك يك email به آدرس شما ارسال مي‌شود.اين ايميل را باز كنيد و روي لينكي كه درنامه مي‌باشد كليك كنيد.تنها بعد از كليك كردن روي اين لينك است، كه عضویت شما در سایت تکمیل می گردد.بنابراين عضویت های مربوط به ايميل‌هاي نامعتبر خودبخود حذف خواهند شد. توجه کنید برای درج آگهی ابتدا باید در سایت عضو شوید.

راهنمای درج آگهی در سایت نایستی کلاب

شما می توانید آگهی خود را در دو بخش مراکز ارائه خدمات ،به صورت متنی همراه با آلبوم عکس و یا در صفحات اصلی  به صورت بنر+  توضیحات و قراردادن آلبوم عکس و فیلم تبلیغاتی  با فرمت flv و یا فایل صوتی  به نمایش بگذارید.عنوان آگهی خود را با دقت انتخاب کنید سعی کنید با معنا ترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید. با توجه به تنوع  آگهی ها در هر گروه در لیست مراکز ارائه خدمات بازدید کنندگان فرصت مقایسه و انتخاب زیادی دارند. بنابراین هرگز از متن و عکس آگهی های دیگر کپی برداری نکنید. ارائه اطلاعات خلاصه و دقیق موجب جلب توجه مشتری خواهد شد. از آنجا که بازدیدکنندگان اینترنتی فرصت بیشتری برای بررسی آگهی ها نسبت به تبلیغات تلوزیونی و روزنامه ای دارند

مهمتر از هر چیزی برای آنها اطلاعات دقیق و خلاصه می باشد.

درج عکس

یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می رساند تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید توصیه ما به شما این است ، عکسهائی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد بنابراین عکس را از تابلو و در ورودی و  محیط داخل محل ارائه خدمات یا فروش کالا تهیه کنید. تجربه نشان داده است اینگونه تبلیغات باعث جلب توجه بیشتر بازدیدکنندگان می گردد.

دقت در انتخاب گروه مرتبط

شما با درج آگهی خود در گروه مرتبط با آگهی، شانس بهتری برای دیده شدن دارید.

گرفتن امتیاز از مشتری

از آنجا که مشتری بعد از استفاده از خدمات و یا کالای شما می تواند با ورود به سایت  به خدمات دریافتی از شما امتیاز بدهد(مثبت یا منفی) لذا هموراه حقیقت را بیان کنید تا مشتری های خود را همیشه داشته باشید.

نکته:

امتیاز کاربران به خدمات ارائه شده از طرف شما با ذکر دلیل خواهد بود که دلایل بررسی شده و در صورت تائید امتیاز اعطا خواهد شد و در صورت تقاضا برای شما ارسال می شود.به ازاء هر 200 امتیازی که از کاربران می گیرید 1 ستاره به شما اهداء خواهد شد و در صورت دریافت 5 ستاره شما بعنوان مرکز برگزیده به کاربران سایت معرفی شده و یکسال بطور رایگان در صفحات اصلی سایت می توانید تبلیغ خود را قرار دهید.

 

چگونه از مطالب سایت استفاده کنید؟

لطفاً این پیش گفتار را مطالعه کنید تا بدانید هدف مطالب درج شده در سایت چیست و درباره چه چیز نیست. چگونه باید به دستورهای آن عمل کرد و اصولاً هدف از انتشار چنین مطالبی چیست؟

*** قبل از هر چیز این نکته را باید بدانید که دستورالعمل های ذکر شده در سایت به هیچ عنوان جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان نمی باشد . پس در صورتی که ناراحتی پوستی دارید ابتدا به پزشک معالج مراجعه کنید،چرا که ممکن است تشخیص شما از ناراحتی و مشکل پوستی تان درست نباشد.


تنها شما نیستید، در سراسر جهان هیچ بانویی را نمی توان یافت که علاقه ای به حفظ جوانی و سلامت و شادابی ظاهر خود نداشته باشد و در بهبود آن نکوشد. همیشه این طور بوده، بعد از این هم خواهد بود. اما خطر عمده در این باره راه و روشی است که پاره ای از بانوان در پیش می گیرند. این دسته از بانوان هر چه را که می پندارند برای سلامت و زیبایی آنان مفید است. بدون مطالعه مورد آزمایش قرار می دهند. و این بدترین کار است. چـه بسا برخـی از این لـوازم آرایش نه تنها کمکی نمی کند، بلکه به سـلامت و شــادابی طبیعی نیز آسیب می زند البته نقش عمده آگهی های تبلیغاتی را نیز در این میان نباید از یاد برد.
ببینیم در گوشه و کنار این جهان پهناور، بانوان به خاطر پیروی کورکورانه از مد چه کارهایی که نکرده اند!:
دختران قبیله «اوبانگی» (Ubangi) در آفریقا، لبهای خود را سوراخ کرده و صفحات چوبی به آن فرو می کنند تا لبهای خود را کلفت تر از حد معمول نشان دهند و اگر اغراق نگفته باشیم شبیه مرغابی می شوند.در حالی که مردان «اوبانگی» از تماشای چنین منظره ای قند توی دلشان آب می شود!
در  فرانسه زمانی لباس هایی مد شده بود که از روی عمد، آنها را خیس می کردند تا به بدن بچسبند. البته طرفداران این مد عمر کوتاهی داشتند زیرا سرانجام بر اثر ابتلاء به ذات الریه درگذشتند. حال این چه مرضی بود که سلامت خود را به خاطر تقلید کورکورانه از مد به خطر بیندازند خدا می داند!
در سال های پس از جنگ جهانی اول نیز مد خطرناک دیگری رواج یافت که قیافه پسرانه ای به اجناس مونث می بخشید. بانوان به پیروی از این مد بالاتنه خود را با پارچه های ضخیم محکم می بستند به طوری که نفس کشیدن برایشان دشوارمی شد. معلوم نبود چرا دست به این کار می زدند؟ شاید انگیزه شان آن بود که در آن روزگار، هنوز حال و هوای جنگ جهانی حاکم بود و زنان نمی خواستند در دفاع از کشورشان دست کمی از مردان داشته باشند. اما متاسفانه باید بگوییم که با این کار، نسل کاملی از زنان جوان، به عضلات «پکتورال» (Pectoral) یعنی ماهیچه های سینه خود آسیب فراوان وارد ساختند آن هم به خاطر تقلید کورکورانه از مدی که بسان آفتی به جانشان افتاده بود!
اینها همه به ظاهر نوعی پیروی از زیبایی یا بهتر گفته باشیم پیروی از زشتی و بی خردی بود. اما مطالب نایس کلوب ارتباطی با این چیزها و این گونه افراد ندارد. کوشش ما بیشتر آن است که مواد بهداشتی را جایگزین مواد آرایشی کنیم. همان کاری که در گذشته مادر بزرگان ما انجام می دادند و از سلامت و زیبایی طبیعی و پوستی شفاف و درخشنده برخوردار بودند. در این راستا به سراغ کتابهای زیبایی قدیمی و جدید رفتیم و با بهره گیری از این منابع و مدارک به جای مانده از زنان سرشناس به جمع آوری و انتخاب نسخه های سودمندی مبادرت ورزیدیم که در عین سادگی اثرات اعجاز انگیزی در بر دارد. نایس کلوب با آن دسته از نسخه ها و روش های درمانی قدیمی که امروزه تهیه اش غیر ممکن است و با عقل جور در نمی آید ارتباطی ندارد. بعضی از آن نسخه های قدیمی چنان عجیب و غریبند که فقط باید آنها را به خاطر عجیب بودنشان و یا به عنوان سرگرم شدن و خندیدن مطالعه کرد! برای مثال : هیچگاه به شما پیشنهاد نخواهیم کرد که با شیر الاغ استحمام کنید. مهم نیست که شیر الاغ تا چه اندازه ممکن است در زیبایی و سلامت پوست انسان تاثیر داشته باشد بلکه نکته مهم  آن است که امروزه این کار مقدور نیست. نه مغازه لبنیاتی سر کوچه شما شیر الاغ می فروشد و نه می توان از جای دیگر این همه شیر الاغ تهیه کرد! بنابراین چنین اندیشه ای – هر اندازه که مفید باشد – پشیزی ارزش نخواهد داشت!
اما در عوض نسخه ها و دستورهای زیبایی و بهداشتی خانگی وجود دارد که قرن هاست در کشورهای گوناگون و در اعصار مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و اثر اعجاز انگیز آنها به ثبوت رسیده است.
شاید به یقین بتوان گفت که علت بقای این گونه نسخه ها نیز همین امر می باشد.
ما با مطالعه کتابهای زیبایی ، بررسی نظریات متخصصان درمان پوست و نیز تجربه های شخصی زنان  سراسر جهان که راز زیبایی آنها در خانواده سینه به سینه گشته و از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است بهترین و موثرترین نسخه ها و روش های زیبایی و شادابی را برایتان گردآوری کرده ایم.
سالها پیش بانوان نمی توانستند نواقص و معایب صورتشان را با آرایش بپوشانند، زیرا زنی که آرایش می کرد زن فاسدی معرفی می شد که او را اصطلاحاً «زن رنگ شده» می نامیدند! چنین زنی بد نام بود و مورد تمسخردیگران قرار می گرفت. حتی ستارگان سینما نیز در خارج از صحنه فیلمبرداری از آرایش استفاده نمی کردند قبل از ترک استودیوی فیلمبرداری، با عجله باقیمانده آرایش خود را از صورت پاک می کردند تا مبادا زن بدی معرفی شوند! بنابراین زنان آن دوران با آرایش به معنی امروزی خود آشنا نبودند. در چنان اوضاع و احوالی یک زن ناگزیر بود بدون استفاده از لوسیون ها و لوازم آرایش زیبا و جذاب باشد، و در درجه نخست پوست خوبی داشته باشد. لابد شنیده یا خوانده اید که در روزگاران قدیم تعداد زیبارویان فراوان بود. راستی این زیبایی را چگونه به دست می آوردند؟ چرا پوست خوبی داشتند؟ برای این پرسش ها تنها یک پاسخ وجود دارد : زنان قدیم از طریق روش درمانی خانگی به این زیبایی و لطافت و شادابی دست یافته بودند. در قدیم این امکان وجود نداشت که انواع کرمها یا معجون های زیبایی را از بازار خریداری کنند. بلکه خود آنها را در خانه تهیه می کردند و هر زنی نسخه مخصوصی برای تهیه مواد بهداشتی و آرایشی خود داشت که گاهی هم رمزی و سری بود. اگر آنچه در خانه تهیه می کردند موثر واقع نمی شد آن را به کناری می انداختند و دیگر به کار نمی بردند. و باز  از سر تجربه به تهیه نسخه جدیدی می پرداختند.
پرسش مهمی که امروزه در میان بیشتر بانوان مطرح است آن است که چه لزومی دارد انسان خود را به زحمت بیندازد و در خانه به درست کردن و مخلوط کردن مواد گوناگون بپردازد در حالی که می توانید یک قوطی با یک شیشه از این مواد حاضر و آماده را از بازار خریداری کند؟ این کار سه علت دارد:
○ اول آنکه از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است زیرا ارزان تر تمام می شود.
○ دوم آن که تاثیر مواد خانگی به خاطر تازه بودنشان بیشتر است. در عین حال با اطمینان خاطر می دانید که چه موادی به کار برده اید و می توانید با شناختی که از پوست صورت خود دارید در نسخه های مورد نظر تغییراتی بدهید.
○ و بالاخره فرمول هایی در اختیار دارید که در بازار یافت نمی شود و فقط شخص شما از اسرار آن آگاهید!
باید صادقانه بگویم که بیشتر بانوان فقد گول ظاهر را می خورند. مثلا یک لوسیون یا کرم صورت را  فقط به این خاطر که رنگ آبی فریبنده ای دارد یا درون جعبۀ صورتی رنگ زیبایی عرضه شده است، و یا  آن که نام شاعرانه ای بر آن نهاده شده و جعبۀ غلط انداز و فریبنده ای دارد خریداری می کنند. در گذشته، من هم مانند بسیاری از بانوان دیگر، وسوسه می شدم و از این گونه محصولات خریداری می کردم، ولی امرزه دیگر مرتکب چنین اشتباهی نمی شوم. شاید برخی از این لوسیون ها موثر بود، اما برخی دیگر اصلاً تاثیری نداشت.
من در شمار نخستین زنانی قرار داشتم که به خاطر یک قوطی کوچک حاوی ژله ای که گفته می شد از ملکه زنبور عسل به دست آمده پول زیادی پرداختم و حتی یکبار از خود نپرسیدم که چرا بابت یک چنین فرآورده ای این همه پول از دست دادم! دست کم در مورد من چنین بود. امروز این فرآورده را می توان با قیمت ارزان تر به دست آورد. اما در یک مقاله پزشکی خواندم که ژله ملکه زنبور عسل برخلاف آنچه که سازندگانش تبلیغ کرده اند. تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی پوست ندارد. به سخنی دیگر ضروری نمی زند، اما فایده ای هم نمی رساند. فقط پول انسان از کیسه اش می رود! (البته نمی توان منکر خواص بی شماری شد که این ماده مغذی و انرژی زا به صورت خوارکی برای انسان در بردارد).
در این مقاله همچنین آمده بود که کرم های حاوی «هورمون» نیز تاثیر زیادی بر پوست صورت ندارد. زیرا مقدار هورمون موجود در این کرمها به اندازه ای اندک است که اصلاً به حساب نمی آید. در حالی که آگهی های تبلیغاتی به این موضوع اشاره ای ندارند و بدیهی است که بیشتر مردم فریب تبلیغات را می خورند.
امروزه در بازار، کرمهایی حاوی روغن لاک پشت، عصاره پوست قوربافه، جفت یا پلاسنتای گاو و یا جفت جنین انسان وجود دارد. اما این سئوال پیش می آید که این همه را از کجا به دست آورند؟ و اصولاً چه مقدار از این مواد در قوطی کوچک کرم شما که به صورت می مالید وجود دارد. آیا این مقدار کافی است؟ یا فقط از نام این مواد استفاده تبلیغاتی می کنند و در حقیقت بخش اعظم آنها را همین مواد معمولی تشکیل می دهند؟ متاسفانه پاره ای از بانوان، همین که نا م لاک پشت و قورباغه یا پلاسنتای انسانی را می شنوند می پندارند که کشف جدیدی صورت گرفته است و بی درنگ برای خرید چنین فرآورده ای وسوسه می شوند!
یکی از کرمهایی که چند سال پیش به بازار آمد حاوی خاویار تخم ماهی قزل آلا بود. کرم دیگری ساخته شد که در تهیه آن از هورمون حاصله از شفیره پروانه استفاده شده بود. یک شرکت فرانسوی نیز که محصولاتش در خارج از فرانسه به فروش می رسد نوعی کرم پست جدید روزانه بازار کرد که گفته می شد در آن عصاره جنین جوجه به کار رفته است. عجب حرفی! و کارخانه دیگری مدعی شد که در لوازم آرایش خود از خونابه اسب نر استفاده کرده است!
جالب این که بهای این نوع محصولات وحشتناک بالاست و همین شیوه قیمت گذاری نوعی اقدام فریبکارانه به شمار می رود!
بدون تعارف باید بگویم که بالا بودن بهای این نوع کرم ها برای بیشتر ما خانم ها مساله قابل توجهی به شمار می رود. بیشتر خانم ها – که من هم جزو آنها هستم – تصور می کنیم وقتی یک فرآورده زیبایی قیمتش بالا باشد، حتماً چیز مرغوبی است  به راستی معجزه خواهد کرد ولی این گونه طرز فکر اصلاً درست نیست. در حقیقت باید گفت که بیشتر این فرآورد ههای گرانبها فریبی بیش نیستند چندی قبل یکی از مجلات که در جهت منافع مصرف کنندگان منتشر می شود پرده از این نیرنگ برداشت و اعلام کرد ترکیباتی که در هر قوطی لوسیون یا کرم به کار می رود بیش از چند پاپاسی ارزش ندارد و گاهی قیمت تمام شده اش از این هم ارزان تر است!
آنچه من و شما برایش پول می پردازیم غالباً همان نسخه های ساده قدیمی است که درون قوطی  های فانتزی و پر زرق و برق به بازار عرضه شده و نام های خیال انگیزی بر آنها نهاده اند!
قرنها پیش چینی ها گیاهی به نام «جین سنگ» (Ginseng) را برای مصارف دارویی و پزشکی به کار می بردند که هنوز هم موارد استعمال دارد. اما یک شرکت سازندۀ لوازم آرایش که همواره از آب، کره می گیرد از عصارۀ ریشة (جین سِنگ) کِرِم گرانبهایی ساخته است که ادعا می کند «برای تغذیة پوست و بهبود بافتها صورت» مفید است. همچنین« پلانکتون» طبیعی که در روزگاران پیشین به عنوان عامل شفا دهنده به کار می رفت امروزه ناگهان از لا به لای ترکیبات جدید فراورده های گرانبهای زیبایی سر در آورده است می دانیم « پلانکتون» ها، موجودات زنده و ریز جانوری یا گیاهی هستند که به تعداد زیاد بر سطح آب، اعم از آب شور یا شیرین شناورند و معمولاً خوراک خوبی برای ماهیها به شمار می روند یادم می آید وقتی بچه بودیم، گاهی آنها را برسطح آب استخر می دیدیم و نامشان را «آب دهان قوربا غه»  گذاشته بودیم، زیرا در عالم کودکی می پنداشتیم که قور باغه ها توی آب تف انداخته اند!
شماری از اسرار قدیمی که در مقالات از آنها یاد کرده ایم همان چیز هایی است که امروزه در فرآورده های تجاری جدید و گرانبها به کار می رود. پاره ای دیگر سالهاست که از یادها رفته است و فراموش شده است، حال آن که تأثیرآنها به راستی اعجاز برانگیز است. البته من همة آنها را آزمایش نکرده ام. ولی آنهایی را که آزمایش کرده ام کاملا مفید و مؤثر بوده و بقیه را  نیز سالیان دراز، مادر و مادربزرگم و یا دوستان گوناگون به کاربرده و از هر جهت راضی بوده اند. امیدوارم شما نیز اگر مطالب این سایت را می خوانید از  نتایج سودمند آن بهرمند شوید.
در این مورد تردیدی ندارم. این مطالب اسراری است که سینه به سینه در خانواده ها گشته ولی در دسترس همه کس قرار ندارد.
هیچ یک از نکات عملی که در مقالات سایت توصیه کرده ایم به کسی آسیبی نمی رساند اما ممکن است برخی ترکیبات و روش های درمانی این سایت برای پاره ای از بانوان مطلوب باشد و در مورد دسته ای دیگر اثر درمانی بر جای  نگذارید. در این صورت باید از لابه لای دستورات، نسخه مناسب خود را بیابید و به کار بندید.
من با آن دسته از مشاوران زیبایی که می گویند : « زنان باید هر شب صورت خود را با آب و صابون بشویند » موافق نیستم. همین طور با دسته دیگر که می گویند : «اصلاً هیچ زنی نباید صورت خود را با آب و صابون بشوید» توافق ندارم. به راستی انسان از به کار بستن این همه دستورات ضد و نقیض گیج و سر درگم، یا بهتر بگویم دیوانه می شود. مهم آن است که شخص، با شناختی که از پوست خود دارد. بداند چه کاری مناسب تر است و کدام یک از روش ها اثر مطلوب می بخشد. سپس همان روش را ادامه دهد. به هر حال باید آزمایش نمود و آن را کشف کرد. برای مثال چنانچه به مواد موجود در کرم یا لوسینی حساسیت دارید – مثلاً به آب لیمو یا گلیسیرین-  باید در نسخه هایی که شامل این مواد است تغییراتی به وجود آورید و مواد مشابه دیگری را جایگزین آنها سازید.
در این سایت، از توصیه و ارایه دستورالعمل هایی که زیان آور تشخیص داده ایم خودداری کرده ایم. همچنین به پیروی از یک قاعده کلی، به بانوان توصیه می کنیم هرگاه پس از استفاده از فرآورده های معینی احساس کردند که دچار کمترین حساسیتی شده اند با پزشک خود مشورت کنند تا به یاری او عامل حساسیت را شناسایی کنند یا به ماهیت مواد مورد تردید که امکان دارد در آنها حساسیت ایجاد کند پی ببرند.
مطالب این سایت چنانچه دستورات آن را با دقت و حوصله به کار بندید در مراقبت از پوست و سلامت شما تحولی ایجاد خواهد کرد. از میان دستورالعمل هایی که در این کتاب وجد دارد با توجه به نیاز شخصی مناسب ترین آنها را انتخاب کرده به کار برید. به خاطر خدا هیچگاه سعی نکنید همه نسخه ها  و دستورات را با هم و یا به طور همزمان به کار بندید. می دانم که برخی از بانوان بی تجربه یا شتابزده ممکن است چنین ولعی داشته باشند!
در صورت تمایل می توانید نکات و راه کارهای این سایت را در رابطه با سلامت و بهداشت و زیبایی همراه با فراورده های تجاری مورد علاقه و اطمینانتان به کار برید و یا آن که هفته ای یکبار، یا ماهی یکبار از این دستورات درمانی استفاده کنید.
از برخی از دستورات سایت می توانید برای برطرف ساختن اشکالات پوست  مو، از قبیل جوش و کورک و شوره سر و نظایر آن استفاده کنید. همین که به اثرات معجزه آسای این نسخه های قدیمی پی بردید خودتان بیش از پیش به آنها علاقه مند شده و برای مراقبت از سلامت و شادابی پوست خویش به کار خواهید بست.
اگر به کار بردن نسخه ای برایتان مقدور نیست و یا تهیه ترکیبات آن برایتان دشوار است ناامید نشوید. بلکه به سراغ نسخه دیگر بروید. در این سایت تعداد زیادی از این گونه نسخه ها و روش های درمانی ساده وجود دارد که بیشترشان را تجربه کرده و به اثرت اعجازانگیز آنها پی برده ام. حتی اگر از میان این همه نسخه یکی را به کار بندید و نتیجه مطلوب کسب نمایید. نایس کلوب به هدف خود که همانا خدمت به زیبایی  سلامت بانوان است نایل شده است.
توجه
نسخه های ارایه شده در نایس کلوب جنبه بهداشتی و آرایشی دارد. کسانی که از یک بیماری خاص رنج می
برند بهتر است که قبلاً با پزشک خود مشورت نمایند. زیرا در غیر این صورت این کتاب کمکی به آنان نمی کند و مولف در این مورد هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.

2 - آیا به رحمتش می ارزد؟
زنان امروزی از هر سو در محاصره زیبارویان جهان قرار گرفته اند. مدام تصویر این گونه زنان را در سینما، تلویزیون، مجلات و روزنامه ها می بینند. اگر بخواهند خود را با آنان مقایسه کنند کاری بیهوده انجام داده اند و جز آن که بر عقده کهتری خویش بیفزایند کار دیگری از پیش نبرده اند. بویژه آن که بیشتراین زنان با هزار و یک کلک و نیرنگ بر روی صحنه نمایش یا صحنه تلویزیون زیبا جلوه می کنند حال آن که در اصل تا این اندازه زیبا نیستند. این زنان زیبایی خود را بیشتر مدیون چهره پردازی انتخاب زوایای مناسب فیلمبرداری و نورپردازی عالی هستند.
به طور کلی هر زنی اگر پوستی نرم و لطیف و شفاف و تندرست و شاداب داشته باشد به خودی خود زیبا و سالم جلوه خواهد کرد. از سوی دیگر، پاره ای از دختران که در اصل زیبا هستند به خاطر داشتن پوستی کدر و بد رنگ زشت و بدگل به نظر می رسند و همین نقیصه بقیه محاسن چهره را نیز تحت الشعاع قرار می دهد. داشتن موهای تمیز و درخشان نیز همین اثر را دارد.
مثلاً یک دختر جوان هر قدر هم که زیبا باشد اگر موهای کدر و شوره بسته داشته باشد زیبایی اش تحت الشعاع این عیب قرار خواهد گرفت.
پس بیایید قدری بیشتر به خود برسیم روش های درمانی که در این سایت از نظر شما خواهد گذشت به منزله یک دوست شما را همراهی خواهد کرد. پیشنهاد می کنم هنگام مطالعه مطالب هر دستورالعملی که مایلید آزمایش کنید پیرینت کنید یا در ورد سیو نمایید. پس از آن که دریافتید کدام یک از این روش های درمانی بیش از همه برای شما نافع است سعی کنید مرتب همان روش را به کار برید.
توصیه می کنم – به ویژه در ابتدای کار
- فهرستی از روش هایی که در نظر دارید روزانه انجام دهید تهیه کنید. در مورد برنامه های هفتگی و ماهانه نیز به همین ترتیب عمل کنید. این برنامه ها ممکن است در آغاز کار قدری دشوار و پر دردسر به نظر برسند اما اگر به آنها بپردازید و اندکی حوصله به خرج دهید پس از مدتی مانند مسواک زدن یا شانه کردن مو و ..... برایتان عادی خواهد شد و بخشی از زندگی روزمره شما را تشکیل خواهد داد. هر روز باید در ساعت معینی به انجام آنها بپردازید تا آن که به صورت عادت درآید. برای روش های درمانی هفتگی یا ماهانه نیز زمان ویژه ای را در نظر بگیرید. می توانید کرم صورت یا ماسک مورد علاقه خود را به چهرتان بمالید و – در فاصله ای که تاثیر خود را می بخشد – سرگرم انجام کارهای روزانه یا مطالعه کتاب شوید. اگر ازدواج کرده اید و مایل نیستید شوهرتان شمار را با آن قیافه ببیند برای این منظور روز بخصصی را انتخاب کنید که در آن روز مثلاً کارهایی از قبیل اتوکشی یا نظافت منزل را انجام می دهید. البته اگر هم شوهرتان شما را با قیافه ای که ماسک بهداشتی بر چهره دارید ببیند از علاقه او به شما کاسته نخواهد شد فقط ممکن است به شما بخندد و قدری سر به سرتان بگذارد! یکی از محاسن روش  های درمانی سایت ما آن است که می توانید ترکیبات مورد نظر را در خانه تهیه کنید و هر وقت که برایتان راحت تر باشد به کار ببرید. نیازی به یادآوری نیست که در بودجه خانواده خود نیز صرفه جویی خواهید کرد!
آیا به رحمتش می ارزد؟ بله البته که می ارزد.
تلاش برای زیبا شدن و سالم زیستن از طریق مواد بهداشتی و آرایشی، پیشینه ای برابر با تاریخ دارد و می توان گفت حتی از آن هم فراتر است. باستان شناسان در کاوش های خود موفق به کشف وسایلی شده اند که برای زیبایی به کار می رفته است. اسناد و مدارک به دست آمده نشان می دهد که در روزگاران باستان نیز بانوان از روغنها و پمادهای مخصوص استفاده می کردند. اما شاید روش به کار بردن آنها با امروز تفاوت داشت.
توجه به زیبایی از زمانی آغاز شد که بشر توانست برای نخستین بار تصویر خویش را در آینه طبیعت ببیند. آب زلال چشمه سازها و برکه های آرام، نخستین آینه ای بود که دست طبیعت در  برابر دیدگان یک زن گرفت و او توانست چهره خود را در آن ببیند. چه قدر تماشایی بود! برای نخستین بار با چهره خود آشنا شد و سپس در مقام مقایسه با چهره دیگران برآمد.
اصلی ترین انگیزه بشر برای خودآرایی و دست یافتن به زیبایی و تندرستی، همانا غریزه مهرطلبی و نیاز همیشگی او به سالـم زیستن است. بنابراین بهره جویی از مواد بهداشتی نیـز در کنار مواد آرایشی جایگاه ویژه ای یافت که باز هم راه گشای آن طبیعت بود. آشنایی با گیاهان و شیوه به کارگیری آنان در شمار دانشهای فردی و اسرار خصوصی درآمد که فقط پاره ای از آنها به صورت مکتوب حفظ شده است.
امروزه زنان آگاه در سراسر جهان دریافته اند که زیبایی و سلامت خود را می توانند با مواد بهداشتی از قبیل دانه ها و روغن های گیاهی، کرمهای تقویتی و مرطوب کننده ها لوسیون ها و تونیکها و ماسکهای بهداشتی و نظایر آن تامین کنند و این مواد بیش از مواد آرایشی می توانند به شادابی و سلامت پوست آنان کمک کند.
بنابراین یک زن همان گونه که نظافت خانه خود توجه دارد همواره باید مراقب سلامت و بهداشت و  آراستگی خویش باشد و در حفظ و مراقبت از پوست و مو و دیگر اندام خود بکوشد. این کار بر روحیه  خلق و خوی او و خانواده اش نیز تاثیر نیکو خواهد گذاشت و حس اعتماد به نفس را در او تقویت خواهد کرد.
به خاطر داشته باشید که هیچ زنی بیش از اندازه جوان بیش از اندازه پیر، بیش از اندازه زیبا، بیش از اندازه زشت نیست که قادر باشد ظاهر خویش را به دست فراموشی بسپارد و از آن مراقبت نکند!

 

 

عضویت در خبرنامه نایس کلوب
  
جستجو در سایت بر اساس کلمات کلیدی:

صفحه اصلی | درباره ما | قوانین و مقررات سایت | تماس با ما | راهنمای سایت | تبلیغات در سایت
عضویت در سایت | معرفی سایت به دوستان

E-mail: info@nicecloob.com
Phone: 09198145162 - 09381578776
آدرس: بابل - خیابان بابلسر - کوچه آخوندی - ساختمان مانلی
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه راهنمای سایت را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

به نایس کلاب امتیاز دهید